Kolçaklı Koltuk

Kolçaklı Koltuk

 

Arzu edilen her yerde kullanım imkanı tanıyan kolçaklı koltuk modelleri, özellikle pratik bir imkan sağlar. Böylece hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda rahatça değerlendirilebilir. Özellikle kolçaklı kısmı sayesinde sağladığı rahatlık, omuzların ve kolların dinlenmesine imkan verir. Hafif ve aynı zamanda kaliteli malzeme yapısına sahip olan kolçak koltuklar, Eportatif güvencesi altında elde edilebilir. Özel olarak üretilmiş olan bu koltuk çeşitleri, kalitesi ile uzun yıllar kullanım imkanı vermektedir.

 

 Kolçaklı Koltuk

 

 İki tarafında kolları dayama kısmı olan koltuklara kolçaklı koltuk denir. Ahşap ve metal tasarımın bir araya getirilerek hazırlanmış olduğu bu koltuklar, güzel ve etkili bir uyum sağlar. Aynı zamanda konforlu bir yapı sunması ile beraber, standart ölçüler üzerinden üretimden geçer. Böylece ortak şekilde kadın ya da erkek ve çocuk herkesin rahatça oturmasına imkan verir. Kaliteli malzeme yapısı ile özel olarak üretilen kolçaklı koltuklar, kategori bünyesinde sizleri bekliyor. Amaca uygun şekilde ihtiyacı yönelik kullanım alanlarına göre değerlendirilebilir.

 

 Özel Tasarım Kolçaklı Koltuklar

 

 Bütün ile özel bir tasarım altında ele alınan kolçaklı koltuklar, kayın ağacı kullanılarak üretimden geçer. Böylece kolçak bölümü, dayanma ve oturma kısmı kaliteli bir ahşap malzeme yapısına sahip olur. Aynı şekil dayanıklı metal tasarımı ile beraber, farklı ağırlıklarda kişileri taşıma imkanı verir. Tabii estetik açıdan da sağladığı şıklık ile beraber, birçok farklı mekanda keyifle kullanılabilir. Ev ya da işyerleri ile beraber aynı zamanda bahçe ve piknik alanlarında kullanmak mümkün. Yapısal açıdan hafif ve portatif tasarımı rahatlık biçimde her yere götürme olanağı sağlar.

 

 Kullanışlı ve Dayanıklı Tasarımı ile Kolçaklı Koltuk

 

 Kolçaklı koltuklar günümüzde en çok tercih edilen modeller içerisinde yer alır. Özellikle otururken kolları yerleştirmek ve dinlenmenin keyfini çıkarmak için özel bir olanak sağlar. Böylece kullanışlı bir yapı oluştururken dayanıklı tasarımı ile uzun yıllar değerlendirilebilir. Metal profile sahip sandalyenin kayın ağacı ile birleştiği ahşap tasarım eşliğinde, kolçaklı koltukları arzu ettiğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyatları kapsamında, kategori üzerinden sipariş verebilir ve bu ürüne sahip olabilirsiniz.