Yüksek Masa

Yüksek Masa

 

Amaca bağlı olarak yüksek masa çeşitleri günümüzde birçok farklı yerde kullanılmaktadır. Genelde bu masalar bar ya da restoran gibi alanlarda değerlendirilir. Fakat bu kombinasyonlar artık günümüzde evlere de yerleştiği için, yüksek masalar yaygın şekilde kullanılıyor. Ayrıca boyu yüksek olan ve daha rahat kullanım imkanı açısından da yüksek masa çeşitleri öne çıkar. Farklı malzeme yapısı altında üretimi gerçekleştirilen yüksek masalar, Eportatif bünyesinde geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Her ihtiyaca yönelik olarak seçim yapılabilir ve kalitesi ile uzun yıllar kullanılabilir.

 

 Yüksek Masa

 

 Battal boy olarak da ifade edilebilecek olan yüksek masa çeşitleri, genelde tabureler üzerinden değerlendirilir. Yani bir bar görünümü altında bu masalar kullanılırken, oturak olarak tabureler kullanılmaktadır. Böylece içecek ve yiyecek servisi anlık yapılarak keyifli bir vakit geçirme şansı elde edilir. Tabii bu durum ev ile beraber özellikle bar ve restoran gibi alanlar içinde oldukça önemlidir. Amaca uygun şekilde birçok farklı model yapısı altında, yüksek masalar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Kategori üzerinden seçim yapılabilir ve güvenli şekilde sipariş oluşturulabilir.

 

 Şık Tasarımları ile Yüksek Masalar

 

 Özellikle ev dekorasyonu açısından günümüzde eşyalar değişkenlik göstermeye başladı. Daha estetik ve şık kullanım sağlayan yüksek masalar tercih ediliyor. Aynı zamanda daha konforlu bir kullanım imkanı sağladığı için de öne çıktığını söylemek mümkün. Özellikle farklı renkteki tabureler ile güzel bir görünüm sağlayan masalar, değişik boyutlar ve ölçekler üzerinden de ele alınabilmektedir. Sandalye ve tabure ile masallar üzerinden uyumlu bir renk sunan tasarımlar, oldukça şık ve estetik bir etki yaratmaktadır.

 

 Kaliteli Malzeme Yapısı ile Yüksek Masa Çeşitleri

 

 Battal boy olarak özel tasarım altında ele alınmış olan yüksek masa çeşitleri, farklı modeller altında seçim imkanı tanıyor. Metal ya da ahşap ayakları sağlam bir yapı sunarken, krom tasarım altında uzun yıllar kullanılabilir. Evin ya da iş yerlerinin yapısına bağlı olarak değişik stiller üzerinden tercih gerçekleştirmek mümkün. Uygun fiyatlar ile yeni nesil tasarım altında hazırlanmış yüksek masa çeşitlerini, kategori üzerinden güvenli bir şekilde elde edebilirsiniz.