Mutfak Masa Sandalye Takımı

1988 yılından itibaren süregelen tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. 1992 yılından beri İzmir Karabağlar Sanayi Sitesinde sizlere sunduğumuz ürünleri üretmeye, her geçen gün daha da geliştirmeye ve müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

 

 Mutfak Masa Sandalye Takımı

 

 Genellikle her evde mutfak masası ile sandalyeleri mevcuttur ve mutfak dekorasyonuna uygun seçimler yapılır. Mutfak dolaplarının rengine, mutfağın büyüklüğüne ve şekline göre mutfak masa sandalye takımı alınır. Herkesin beğenisine göre değişiklik gösteren ve çok çeşit içeren bir konudur. Ham maddesi, şekli, büyüklüğü ve el işçiliği gibi birçok detay içerir.

 

 Mutfak Masa Sandalye Takımı Çeşitleri

 

 Katlanır kırma beyaz kare mutfak masa sandalye takımı seti vardır. 4 kişilik aileler ve dar mutfağa sahip olanlar için idealdir. Masa açık haliyle 90 cm - 90 cm ölçülere sahiptir. Sandalyelerin oturma yerleri suni deri kaplamasıdır. Beyaz ve siyah olmak üzere iki renk seçeneği bulunur. Katlanır masa sayesinde masa ile işiniz bittikten sonra masayı ve sandalyeleri katlayıp bir kenara koyarak çok az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz.

 

 Bar masa sandalye seti mutfak yemek masası takımı seti vardır. İki kişilik aileler ve dar mutfağı olan kişiler için ideal bir settir. Metal profil ve sunta lam tabladan oluşan bir settir.

 

 Yuvarlak beyaz mutfak masa sandalye takımı seti vardır. Yukarıdan anlatılan katlanır kırma beyaz kare mutfak masa sandalye takımının masası yuvarlak olan şeklidir. 4 kişilik ve katlanan yuvarlak masası sayesinde yer kaplamaz.

 

 Salon masası 4 kişilik mutfak yemek masa sandalye takımı seti vardır. Hem salonda hem mutfakta kullanılmak üzere üretilmiştir. Ürün demonte olarak gönderilmektedir ama kurulumu oldukça basittir. 4 sandalye ve bir dikdörtgen masadan oluşmaktadır. Şık görünümü ile evinizin muhteşem parçalarından biri olacaktır.

 

 Eportatif.com ailesi olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizi memnun etmektir. Sizlere uygun fiyata kaliteli ürünler üretmeye çalışıyoruz. Bize ulaşmak için 0533 141 14 45 telefon numarasından arayabilir, Buca / İzmir de şubemizi ziyaret edebilir veya bilgi@eportatif.com mail adresine mail atarak mail yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.