Masa Takımı Yuvarlak

Masa Takımı Yuvarlak

 

Ev dekorasyonunda herkesin tercih ettiği farklı mobilya tipleri var. Günümüzde mobilya trendlerinde görmeye alışık olduğumuz klasik tasarımlar kadar yenileşen ve modernize edilen pek çok ürün mevcut. Özellikle mutfak ve salonlarda yemek yeme üniteleri arasında önemli bir anlam taşıyan masa takımları, ailelerin hem konfora hem de estetiğe olan dikkatinin bilinciyle tasarlanıyor.

 

 Takım Masalarla Samimi Bir Ambiyans

 

 Bulunduğu odada yer alan diğer eşyalarla uyumlu renklerden olması tercih edilen modellerde sıra dışı çalışmalara da rastlamak mümkün. Genellikle yerden tasarruf sağlaması açısından birçok ailenin masa takımı yuvarlak modellerden yana seçiliyor. Başta salonlar olmak üzere balkonlar ve mutfaklar için oldukça şık bir görünüm oluşturan yuvarlak masa takımları sandalyelerle bir arada satılarak ailelerin masa arayışına doğrudan yanıt verebiliyor.

 

 Farklı Renkler, Modern Dokunuşlar

 

 Yuvarlak masa takımı seçiminde klasik renkler yerine canlılığı ve enerjiyi odalarına yansıtmak isteyen aileler için sandalyelerde rengarenk modeller tercih ediliyor. Özellikle masa rengi beyaz, sandalyeleri turuncu, hardal ve yeşil gibi canlı renklerden oluşan modeller göze çarpan ve dikkat çeken bir tarz yaratıyor. Bu yılın popüler renklerinden biri olan mürdüm ve haki gibi tonları da görmeye alışık olduğum sandalyelerde siyah ve beyaz gibi ana renklerden de düşünülmüş. Bu renklerle bir arada tasarlanan modeller genellikle farklı renklerden oluşuyor.

 

 Dört Kişilik Yuvarlak Masa Takımı

 

 Dört kişilik aileler veya arkadaş grupları için yuvarlar masa takımlarında ahşap ve hasır gibi dokular ön planda tutuluyor. Evlerde samimi bir hava yaratan modeller aynı zamanda balkonlar için de harika bir seçim haline geliyor. Bu modeller dışında seramik ve cam dokusuyla harmanlanmış masa takımlarını da bir arada görmekteyiz. Sandalyelerin tasarımının yanı sıra uzun ömürlü oluşu da gün içerisinde yorgunluğunuzu atmanız ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmeniz için incelikle dizayn edilmiş.

 

 Ev Dekorasyonuna Uyumlu Masalar

 

 Yuvarlak olması sayesinde evde yer anlamında kolaylık sağlayan modeller arasında metal sandalyelerin ve yine metal destekli masaların da dikkat çektiğini söylemek mümkün. Bu şık görünüm her ailenin ev dekorasyonundaki farklı zevklerini ve ortamın ambiyansını en iyi şekilde yansıtmak üzerine tasarlanıp mobilya ihtiyaçlarına destek sağlıyor.