Masa Sandalye Takımı

Masa Sandalye Takımı

Masa Sandalye Takımı

 

Bir ev ya da iş yerini tamamlayan en önemli eşyalardan biri de masa takımı ve bununla beraber sandalye takımlarıdır. Bu takımlar gerek ofis mobilyası alanında gerek ev eşyası alanında olmazsa olmaz ve gerekli eşyalardır.

 

 Örneğin masa ve sandalyeler ofis içerisinde toplantı amaçlı kullanılmaktadır. Ev içinde ise bu takımlar genelde mutfak ya da salonda yer almaktadır. Yemek yemek, kahve içmek, misafir ağırlamak gibi amaçlarla evde bulunması gereken eşyalardır.

 

 Masa Sandalye Takımı Kullanım Alanları

 

 Yaşam alanlarında ihtiyaç amaçlı masa sandalye takımı kullanılmaktadır. Kullanım alanlarına göre de bu takımlar çeşitlere ayrılmaktadır. Modeller, renkler buna göre belirlenmektedir.

 

 Bahçe mobilyalarında masa ve sandalyeler bahçeye uyumlu ve bahçede kullanılabilecek şekilde üretilmektedir. Genelde katlamalı masalar ve katlamalı sandalyeler bahçe mobilyasında tercihi oluşturmaktadır.

 

 Bahçe mobilyası olarak geçen bu takımları balkonda da kullanabilirsiniz. Eğer kapalı ortamda salon ya da mutfak gibi alanlarda seçilen masalar ve sandalyeler için ise daha şık daha kullanışlı ürünler tercih edilmektedir.

 

 Bu alanlarda kullanılacak takımların boyutu da daha büyük seçilebilmektedir. Örneğin 6 kişilik ya da 8 kişilik takımlar standart olarak salon ve mutfakta kullanılmaktadır.

 

 Ofis içinde kullanılacak alan için de masa boyutu uzunlamasına ve kişi sayısı olarak da çok daha fazla büyük masalar tercih edilmektedir. Sandalyeler de kolluk kısmı olacak şekilde daha rahat olanları ofis içinde ofis mobilyası olarak kullanılmaktadır.

 

 Masa Sandalye Takımı Çeşitleri Hakkında Bilgiler

 

 Bu takımların çeşitleri ve model yapıları kullanım alanına göre türlere ayrılmaktadır. Ofis, salon, mutfak ve bahçe olarak belirlenen kullanım alanlarına özel tasarlanan masalar ve sandalyeler mevcuttur.

 

 Bireyler eğer bu takımları mutfakta kullanacaksa cam olanlarını tercih etmektedir. Salonda ve ofiste kullanılacak takımlar ise ahşap görünümlü olarak popülerliğini korumaktadır.

 

 Sizin zevkinize ve kullanım alanınıza göre tasarlanan beğeneceğiniz, kullanışlı, uyumlu takımlara ise ekonomik fiyatlar dahilinde tam da istediğiniz kişi sayısına göre www.eportatif.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

 Sitede takımlar katlamalı, ahşap, cam, büyük, küçük gibi özellikler gözetilerek çok çeşitli şekliyle yer almaktadır. Bu sayede en uygun takımı ve hayalinizdeki takımı bulabilirsiniz.

 

 Masa Sandalye Takımı Fiyatları İle İlgili Bilgiler

 

 Elbette ki takımlarda fiyatlar belirli özelliklere göre de değişkenlik göstermektedir. Takıma dahil edilecek sandalye sayısı fiyatı belirlerken seçilen masanın büyük ve küçük gibi boyutu da fiyata etki etmektedir.

 

 Aynı zamanda takımda yer alan parçaların yapımında kullanılan malzemelerde fiyata etki eden etmenlerdir. Örneğin ahşap malzemesi diğer malzemelere göre biraz daha yüksek fiyatlı olabilmektedir.

 

 Küçük masalar büyük masalara oranla daha uygun gözükmektedir. Öncelikle belirlemeniz gereken hangi alanda takımı kullanacağınız konusudur. Daha sonra ise nasıl bir takım istediğinize ve kişi sayısının kaç kişilik olmasını istediğinize de karar vermeniz gerekir.

 

 Her bütçeye, zevke ve kullanım alanına uygun takımlar www.eportatif.com sitesinde bulunmaktadır. Örneğin sitede yer alan 4 adet sandalye, bir masa, mutfak ve salon tasarımı için uygun üretilmiş, ahşap görünümlü, boyutu orta seviyede olan ve yer kaplamayan yemek masası takımı 449 TL dir.

 

 Daha küçük 2 kişilik mutfak masası takımı ise 239 TL olarak satılmaktadır. Size sunulan bu indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Siteyi incelediğinizde takımların modern ve zevkinize hitap ettiğini göreceksiniz.