Kütük Masa

Dekorasyonda kullanılan araç gereç ve mobilyalar çok çeşitli materyallerden yapılabilir. Ağaç, metal, cam, bambu bunlar arasında en popüler olan materyallerdir. Kütüklerden yapılan ürünlerde dekorasyonda kullanılmaktadır. Bu ürünler özellikle tamamen doğal görünüşleri ile göz doldurmaktadır.

 

 Günümüzde tüm dünyada ekolojik ve doğal hayata bir öykünme söz konusudur. Bu akım dekorasyon ürünlerinde de kendini göstermektedir. Bu çabanın en güzel karşılığını ise kütükten yapılan mobilyalarda görebiliyoruz. Bu mobilya ve aksesuarlar belki de insanın kendini dünyaya ait hissetmesini ve öze dönüşü temsil ediyor. Evlerimizde ya da işyerlerimizde tek bir parça kütük eşyanın bulunması bile ortamın havasını değiştirmeye yetecektir.

 

 Kütük Ürünlerin Dekorasyondaki Yeri

 

 Kütükten yapılan mobilyalar dekorasyona tarz katmaktadır. Doğal ve şık tasarımlar elde edilen kütükler evlerde veya işyerlerinde kullanılabilir. Kütük sehpa, kütük masa, kütük tabure gibi pek çok ürün en çok tercih edilen kütük mobilyalar arasındadır. Bu tarz ürünler insanların doğa ile bütünleşme ihtiyacının bir yansıması gibi de görülebilir.

 

 Kütük mobilyalar genelde tek bir kütük parçasından üretilmektedir. Bu parça kütükler yapılacak mobilyanın büyüklüğüne göre seçilir. Bir sehpa için seçilen kütük ile bir masa için seçilen aynı boyutta değildir. Seçilen kütük şekil verilip renklendirilir. Kullanılacak dekorasyon tarzına uygun bir mobilya haline getirilir. Çeşitli boyutlarda kütük masa modelleri vardır.

 

 Kütük Masa

 

 Pek çok çeşitteki ağaç kütüklerinden kütük masa yapılabilir. Özellikle masif ağaç masalar işyerlerinde tercih edilmektedir. Masif kütükten yapılan masalar kendine has bir cazibeye sahiptir. Stil sahibi ve sofistike bir hava veren masif kütük masa evlerde de kullanılır. İstenilen büyüklükte kütük masa için o büyüklükte kütük bulmak gereklidir. Bu masalar genellikle kütüklerin doğal görüntüleri korunacak şekilde şekillendirilir. Bu genellikle kütük eşyalarda en belirgin özelliktir.

 

 Kütük masa çeşitlerine e portatif sitesinden ulaşılabilir. Tarzınıza uygun bir kütük masa almak için öncelikle pek çok ürün çeşidine bakmak iyi olacaktır. Böylece tam olarak size hitap edecek ürünlere daha kolay ulaşılabilir. Pek çok çeşitte, renk ve ebatta kütük masa modelleri vardır. Dikkatli bir inceleme ile bize ve dekorasyon sitilimize en uygun ürünü bulabiliriz.