Katlanır Masa

Katlanır Masa

 

Ev dekorasyonları arasında karşımıza sıkça çıkan ürünlerden birisi katlanır masalardır. Pek çok yönden kullanışlı olan bu masa çeşitleri son yıllarda pek çok kişi tarafından tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Katlanır masaların hangi özelliklere sahip olduğunu sizlerde öğrenerek en doğru seçimler yapılabilir. Bu anlamda www.eportatif.com sitesinden katlanır masa modellerine ulaşabilirsiniz.

 

 Katlanır Masa Nedir?

 

 Katlanır masalar iç içe geçebilen ayakları bulunan ya da destek ile kurulabilen bir tablaya sahip bahçe mobilyası veya ev mobilyası olarak kullanılan masalardır. Farklı materyallerden üretilen bu masalar günümüzde iş yerlerinde, evlerde, bahçelerde, davet alanlarında veya kamp alanlarında kullanıma uygun masalardır.

 

 Katlanır masalar farklı modellerde farklı alanlarda kullanılan masalardır. En büyük avantajı ise dar alanlarda kurtarıcı masa modelidir. Mutfakta yemek masası olarak kullanılabilirken, daha küçük boyutlarda ve dar alanlarda da kullanılabilen modelleri mevcuttur. Bu masalar hem alandan tasarruf edilmesini sağlar hem de bulunan alanlarda konforlu kullanılmasını sağlamaktadır.

 

 Katlanır Masa Çeşitleri

 

 Katlanabilir masa çeşitleri farklı modelleri ile www.eportatif.com sitesinde sizlere sunulmaktadır. Kullanılan alanlara göre farklı modelleri bulunan katlanabilen masaların farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan birisi katlanır laptop masalarıdır. Laptop masası genişliği 54 santimetre, derinliği 41 santimetre olarak sizlere kurulu biçimde gelmektedir. Dizüstü bilgisayarlar ile kolay kullanıma sahip laptop masaları oldukça pratiktir.

 

 Diğer bir katlanabilen masa modeli ise ahşap piknik veya balkon masalarıdır. Dar balkonlarda ve piknik alanlarında rahat kullanılan ve rahat taşınabilen bir özelliğe sahip olması nedeniyle kolay kullanıma sahiptir. Kolay taşınan bu masaların metal ayakları ise oldukça sağlamdır.

 

 Katlanabilen masa modellerinden en çok tercih edilen ürün ise yemek masası takımıdır. 90*90 santimetre ölçülere sahip katlanabilir kare masanın yerden yüksekliği 72 santimetredir. Ve metal ayaklara sahiptir.

 

 Katlanır Masa Özellikleri

 

 Katlanabilen masa modelleri ilgi çekici tasarımları ve yer kaplamayan özellikleri ile pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Sizlerde katlanabilen masa modellerine www.eportatif.com sitesinden ulaşabilir ve hemen siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Katlanır masaların özellikleri ise şunlardır:

 

 - Katlanabilen masalar kişilere kolay kullanım sunar.

 - Yerden tasarruf etmek isteyen kişilerin tercih ettiği masa modelidir.

 - Ergonomik bir yapıya sahiplerdir.

 - Kullanıldığı alanlarda şık bir görünüm sunar.