Katlanabilir Masa

Katlanabilir Masa

 

Genel olarak küçük yaşam alanları içermekte olan mekanlar ve ya evler için tasarlanmakta olan katlanabilir masa modelleri, pratik ve ya kullanışlı modeller sunmaktadır. İşlevsel özellikler taşıyan, portatif masa olarak isimlendirilen katlanabilir masa, yaşam alanlarının hemen her yerinde kullanılabilir.

 

 Katlanabilir Masa Kullanım Alanları

 

 Mekanizma itibarı ile açılıp kapanabilen katlanır masalar iç mekanların yanında dış mekanlarda da kullanılır. Duvara monte edilmiş katlanabilir masalar genelde kapatıldıklarında yer kazanma konforu sunar. Portatif ürünler olan masalar balkonda, terasta, bahçede ve ya piknik alanlarında da kullanılır. Ayrıca iş yerinde, ofiste, mutfakta, balkonda, piknikte ve de kamp alanlarında kullanılmakta olan katlanır masalar kolay şekilde taşınma imkanı da tanır.

 

 Katlanabilir Masaların Çeşitleri

 

 Masa çeşitleri genelde üretildikleri malzemelere, boyutlara ve ya tasarım özelliklerine göre bazı farklılıklar gösterir. Pratik kullanımlı modeller mutfaklarda ve bahçelerde kullanılır iken; retro ve de avangart ürünler salonlarda yemek masası şeklinde yer alır. Büyük ve ya küçük boyutlar ile tasarlanan ahşap katlanabilir olan masalar çok amaçlı kullanılır. Ahşap yüzey ve ya kalın profille üretilen metal olan aksamlı katlanabilir masalarsa çok farklı modeller ile tasarlanır. Katlanabilir masalar hemen her bütçeye ve ya zevke uygun, kullanışlı ve de konforlu ürünler sunmayı her zaman için başarır.

 

 Katlanır Masaların Modelleri

 

 Genel olarak desenleri, üretildikleri materyalleri ve de tasarım özellikleri ile pek çok model sunan katlanır masa modelleri büyük ilgi görmektedir. Pratik kullanım tanıyan katlanır masalar genelde pastel ve ya canlı renk detaylarıyla üretilir. Sadece yemek masası şeklinde kullanılmayan katlanır masa modelleri masaj masası, çalışma masası, çocuk masası ve notebook masası gibi de kullanılabilir. Katlanabilir kamp masaları hafif yapıları ve de az yer tutma özellikleri ile kamçıların öncelikli tercihleri olur. Açılır kapanır olan piknik masaları aynı özelliğe sahip modeller oldukları için de arabaların bagajında rahat bir şekilde taşınır. Dekoratif tasarımlı olan ahşap katlanır mutfak masası ise zevk sahibi olan kullanıcıların tercihleri olmayı da başarır. Bu tarz masaları genel olarak mutfak dekorasyonunuza uygun seçmeniz de mümkün olur.