kamp sandalyesi üreticisi

Kamp yaparken yerde oturmayı sevmeyen veya oturamayanlar için çeşitli modellerde kamp sandalyeleri bulunuyor. Sandalyeleri ekonomik olarak almak isteyenler kamp sandalyesi fabrikası arayışına giriyorlar. Fabrikadan halka kamp sandalyesi üreticisi aracılığıyla istediğiniz fiyata sandalye sahibi olabilirsiniz.

 

Kamp Sandalyesi Fabrikası

Kamp sandalyesi üretimini yapan çeşitli fabrikalar, firmalar bulunuyor. İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte kamp sandalyesi üretici firmaları e-ticarette yer almaya başladılar. Üretici firmaların web sitelerine girerek, perakende veya toptan kamp sandalyeleri satın alabilirsiniz.

 

Kamp sandalyesi fabrikaları, sandalyeleri katlanır, portatif olarak üretiyorlar. Çeşitli renk ve modellerde sandalyelerin üretimi yapılıyor. Sandalyelerin gövdeleri alüminyum ve metal aksam olup, kolçakları ahşap veya plastikten olabiliyor. Oturma ve sırt bölgeleri kumaş, vinileks,hasır örgüden yapılıyor.

 

Kolçaksız olarak satışı yapılan sandalye modelleri saklama avantajı sağlıyorlar. Sandalyeler katlanarak araç bagajlarına rahatlıkla yerleştiriliyorlar. Üretici firmayla irtibata geçerek, istediğiniz özellikteki sandalyelerin siparişini verebilirsiniz.

 

Kamp Sandalyesi Satan Yerler

İnternet sayesinde kullanıcılar birçok alışverişlerini online olarak yapıyorlar. Kullanıcıların yönlerini e-ticarete çevirmeleri kamp sandalyesi satan firmaların e-ticarete yönelmelerini sağlıyor. E-ticarette birçok kamp sandalyesi satan firmalar bulunuyor.

 

Firmaların web sitelerini ziyaret ederek, ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Üreticiyle görüşüp, ürün detayları hakkında aklınızdaki soruları sorabilirsiniz. Kamp sandalyesi almak için sizin veya satan yerlerin hangi şehirde olduğu önemli değildir. İnternet üzerinden sipariş verebilir, adresinize isteyebilirsiniz.

 

Kamp sandalyesini perakende veya toptan üreten, ithalatını, satışını yapan firmaları online platformda bulabilirsiniz. Toptan alım yapacaksanız kamp sandalyesi istoç merkezin internet sitesine giriş yapabilirsiniz. İkinci el kamp sandalyesi almak isterseniz kamp sandalyesi letgo ile kamp sandalyesi sahibinden sitelerini inceleyebilirsiniz.

 

Kamp Sandalyesi Markaları

Kamp sandalyesi, kamp ekipmanları içinde en fazla kullanılan eşyalardandır. Rahat bir oturum yaşamak isteyenler zevk ve ihtiyaçlarına yanıt veren sandalyelerden seçim yapıyorlar. Farklı tasarım ve özelliklere sahip kamp sandalyesi markaları bulunuyor. En çok ilgi ve tercih gören markalar şunlardır;

1-Güzelkan; Konfor ve güvenlik sağlayan üst düzey kalitededir. 110 kg taşıma kapasitesine sahiptir.

2- Nurgaz Campout; Balkon, bahçe ve tatil gibi her yerde kullanım rahatlığı sağlıyor.

3- eportatif; Fonksiyonel bir katlanır sandalye markasıdır. Oturma, uzanma, yatma pozisyonları ayarlanabiliyor.

4- Decathlon Basic Xl Quechua; Sağlam metal gövdeye sahiptir. Yağmurdan ve çevre şartlarından etkilenmeyen uzun ömürlü kumaşı bulunuyor. Kolçak önlerinde bardak, şişe koymaya yarayan cepler bulunuyor.

5- Joystar;  Sağlam ve dayanaklı metal gövdeye sahiptir. Oturum ve sırt bölgesi kamuflaj desenli kumaştır. 150 kg taşıma kapasitesine sahiptir.

 

Kamp Sandalyesi Ölçüleri

Model ve çeşitlerine bağlı kamp sandalyelerinin ölçüleri farklılık gösteriyor. Kumaş malzemeli olanlar 47x49x84h cm ölçülere sahiptir. Ahşap dayanma kollu modellerin ölçüleri 41x40x46 cm'dir. Yüksek sırt dayamalı 5 fonksiyona sahip alüminyum aksamlı modeller 105x59x68cm ebadındadır.

 

Kamp Sandalyesi İmalat

Kişiye özel kamp sandalyesi imalatı yapılabiliyor. Özel ve tüzel kişilerin ihtiyaç ve hayallerini karşılayacak özel tasarım sandalye siparişini verebilirsiniz. Belli bir rakamın üzerinde toptan sipariş verebilir, firmanıza özel, logonuzu yansıtan sandalyelere sahip olabilirsiniz.

 

Sandalye üretiminde renk, kumaş, malzeme zengin seç eneği bulunuyor. Üretici firmanın web sitesine girerek modelleri inceleyebilir, istediğiniz modelin siparişini verebilirsiniz.

 

Kamp Sandalyesi Öneri

İşletmeniz veya ailenizin ihtiyacını karşılayacak zengin çeşitlilikte kamp sandalyesi modelleri bulunuyor. Sandalyeleri perakende alabileceğiniz gibi işletmeniz için toptan olarak da alabilirsiniz. Sandalyeleri hangi ortamda ve nasıl kullanacağınıza göre malzeme seçimini yapabilirsiniz. Kamp, balkon, plaj veya piknikte kullanabileceğiniz kamp sandalyeleri şunlardır;

1- Konfor ve estetiği ön planda tutanlar için Praseat, Nurgaz Campout modelleri öne çıkıyor.

2- Sandalyeden yüksek konfor ve oturum sağlamak isteyenlere Funky Chairs Lazy 3 pozisyonlu yatabilen kamp sandalyesi öne çıkıyor. Sandalye, oturma, uzanma ve yatma özelliklerine sahiptir.

3- Plaj, balık avı, dinlenme amaçlı kamp yapmak isteyenlere Funky Chairs ve Decathlon modelleri kullanım avantajı sağlıyorlar. Katlandıkları zaman yer tasarrufu ve taşıma kolaylığı sağlıyorlar. Sandalyelerin kumaşları yağmur ve güneşe karşı dayanıklıdırlar. Çok hafif ve taşıması kolay olduğundan sırtta veya bagajda yer kaplamadan rahatlıkla taşınabiliyorlar.

 

Türkiye'de her türlü ihtiyaca yanıt verecek özelliklerde kamp sandalyeleri üretiliyor. İnternet sayesinde ülkenin neresinde olursanız firmanın web sitesinden sipariş verebiliyorsunuz. Kişi sayısına ve araç durumuna bağlı olarak farklı modellerden istediğinizi satın alabilirsiniz.

 

Bu yazımızın faydalı olduğunu düşünüyorsanız paylaş butonuna basarak çevrenizle paylaşabilirsiniz. Aklınıza takılan soru veya önerilerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.