kamp masası

Kamp Masası

 

Kamp tutkunları için gerekli olan malzemeler hem konfor hem de sağlıklı bir konaklama için oldukça önemli. Genellikle portatif ürünlerin tercih edildiği kamp malzemeleri içerisinde her zevke ve kişisel ihtiyaca uygun bir tasarım bulmak mümkün. Uzun veya kısa mesafeli kamplarda öncelikli olarak gıda gereksinimini karşılamak için tasarlanmış olan masalar tercih ediliyor. Yalnızca gıda tüketiminde değil, kamp eşyalarının yerleştirilmesinde de ergonomik bir konfor alanı doğuran kamp masası kalabalık gruplarda veya iki kişilik kamp maceralarında büyük bir kolaylık sağlıyor. Kamp yaparken eşyalarının gözle görülür alanlarda olması yerine toplu bir biçimde masa üzerinde bulunmasını tercih eden kişiler için ve oyun tutkunları için kamp masalarının sağladığı faydalar ve geniş ürün yelpazesi ile satın alma nedenleri oldukça geniş.

 

 Katlanır Kamp Masası

 

 Katlanır kamp masaları kamp yaptığınız yer neresi olursa olsun kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz, içerisinde yer alan bardak bölmesi ile içeceklerini muhafaza edebilen ve ağırlık kapasitesi ile istediğiniz verimi alacağınız modellerden bir tanesi. Kalabalık gruplarda dört farklı içecek bölmesinin de bulunduğu bu şık tasarımlar saniyeler içerisinde katlanıp farklı alanlara taşınabiliyor. Dilerseniz katlanır kamp masalarını sandalye alternatifi ile takım halde de satın alabilirsiniz.

 

 Kamp Masa Sandalye Setleri

 

 Kampa giderken masalar kadar sandalyeler de konfor alanı için önemli bir ihtiyaç. Bu ihtiyaç için tasarlanan katlanır piknik kamp masa sandalye setleri geniş ailelerle doğada harika bir tatil planı yapma olanağı sunuyor. Oldukça hafif olan sandalyeleri standart ağırlıklar düşünülerek tasarlanmış. Uzun süreli kullanımda performans anlamında verim alabileceğiniz masa sandalye setleri ile masanızı ve sandalyenizi ayrı biçimde almak yerine tek bir üründe masa ihtiyacınız için ideal bir ürüne sahip oluyorsunuz.

 

 Çantalı Kamp Masası

 

 Kampa giderken mümkün olduğunda minimalist bir ihtiyaç listesi hazırlayanlar için çantalı kamp masası da iyi bir alternatif haline geliyor. Dilediğiniz yere taşımanız için portatif çantası ile bir arada satılan ürün standart masa modellerinde olduğu gibi içecek koymak için farklı gözlere sahip. Tüm zeminler üzerine kurulabilme özelliği ile her alanda tercih edebileceğiniz ürün kamp ihtiyacınıza doğrudan yanıt verecektir.