Düz Masa Ayak

Düz Masa Ayak

 

Masalar evlerde sıklıkla kullanımı söz konusu olan eşyalar arasında yer alır. Masa adı verilen bu eşyalar aynı zamanda ofislerin de vazgeçilmezleri arasında yerini almaktadır. Kısaca masa adı verilen eşyalar her türlü alanda kullanım sağlayan mobilya türleri olarak karşımıza çıkar.

 

 Bazı kişiler hobi olarak masa tasarımı yapabilmektedir. Bu durumda da çok şık düz masa ayak ihtiyacı duyabilirler. Ya da masa ayağı kırıldığı durumlarda ihtiyaç söz konusu olabilir. Kullanım amacı ne olursa olsun düz masa ayak ihtiyacınızı karşılayacak olan adres www.eportatif.com'dur.

 

 Şık Tasarım Düz Masa Ayak

 

 Masanıza ayrı bir şıklık kazandırmaya karar verdiğiniz vakit eportatif.com ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinde aradığınız düz masa ayak seçeneklerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Evdeki ya da ofisinizdeki masanın ayağı mı kırıldı. Ona düz masa ayak takarak yepyeni bir özellik kazandırabilirsiniz. Amacınız her ne olursa olsun size aradığınız şıklığı sunacak tasarımlar için doğru adrestesiniz.

 

 Dayanıklı ve Estetik Düz Masa Ayak

 

 Çok dayanıklı ve estetik bir düz masa ayak ihtiyacınız olabilir. Belki evinizdeki masanız için belki de ofisteki masanız için. Düz masa ayak ihtiyacınız her ne olursa olsun eportatif.com adresinden ürün temini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede hem estetik hem de dayanıklı olan düz masa ayak ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

 

 Düz Masa Ayak Ürünün Dikkat Çekici Özellikleri

 

 Uygulandığı masaya çok yakışacak bir düz masa ayak tasarımına mı ihtiyacınız var. O vakit mutlaka eportatif.com adresinde sizleri bekleyen ürün seçeneklerini mutlaka görmelisiniz. Ayak metal olup sahip olduğu et kalınlığı 1.2 mm'dir. Bu özelliği ürüne çok zarif bir nitelik kazandırmaktadır. Ürünün üst lama montaj bölümünün sahip olduğu kalınlık ise 2 mm'dir. Bu özelliği de ürüne kolay montajlanma olanağı sunmaktadır.

 

 Zarif bir tasarıma sahip olan düz masa ayak 70 cm yerden yüksek bir yapı sunmaktadır. Ürünün üst lama montaj bölüm genişliği ise 65 cm kalınlığa sahiptir. Son derece sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Bu ürünü temin etmek için yapmanız gereken tek işlem, ürünü satın alma işlemi gerçekleştirmektedir.