Çapraz ayaklı masa

Capraz Ayaklı Masa

 

Çapraz ayaklı masalar günümüzde birçok farklı amaç altında kullanılmaktadır. Genel olarak ahşap tasarıma sahip yapı altında üretimden geçerler. Aynı zamanda boyutlarına bağlı olarak kullanım amacına göre bir tasarıma sahiptirler. Böylece ihtiyaca göre ev ya da işyerleri ile birçok farklı açık alanda rahatlıkla kullanılabilmektedirler. Her işe uygun şekilde özel tasarım altında ele alınmış çapraz ayaklı masa modellerini, Eportatif bünyesinde güvenli şekilde temin edebilirsiniz.

 

 Çapraz Ayaklı Masa

 

 İhtiyaca bağlı olarak çapraz ayaklı masaların ayak bölümleri metal veya ahşap tasarımdan ele alınabilmektedir. Hangisi olursa olsun dayanıklı bir yapıya sahip olan ayakları sayesinde, her yerde rahatlık bir kullanım olanağı elde edilir. Aynı zamanda klasik ve sade bir tasarıma sahip olan bu modeller, estetik bir güzelliği de yanında getiriyor. Ayakları fazla yer kaplamadığı için her yerde rahatlıkla kullanım olanağı da sağlar. Özellikle rahat oturma imkanı verdiği için daha fazla kişinin bir arada oturmasına fırsat verirler.

 

 Farklı Modeller Altında Çapraz Ayaklı Masalar

 

 Birçok değişik model yapısı altında günümüzde çapraz ayaklı masalar bulunuyor. Özellikle kolay taşıma imkanı ve kurulum olanağı sayesinde, bu masa çeşitleri yaygın şekilde değerlendirilmektedir. Tasarım açısından ise değişkenlik gösteren kısım ayak bölümleridir. Farklı görsel ve kullanım yapısına sahip olan ayakları, çapraz tasarım altında ele alınır. Böylece masa etrafında oturan kişiler ayaklarını çok daha rahat biçimde yerleştirebilir. Aynı zamanda mekandan kazanç elde ederek daha geniş bir alan yaratılmaktadır. Bu konuda farklı model yapıları altında ele alınmış ürünler, kategori bünyesinde geniş bir yelpaze sunuyor.

 

 Her Yerde Kullanım İçin Çapraz Ayaklı Masalar

 

 Boyutları ve tasarımı ile her yerde kullanılabilecek farklı çapraz ayaklı masalar arasından tercih yapılabilir. Ahşap ve metal yapıların bir arada buluştuğu harika modeller, ev ve iş yerleri ile açık alanda değerlendirilmektedir. Böyle de çalışmak için ya da piknik yapmak gibi birçok amaç altında kullanmak mümkün. Özellikle mutfakta yemek masası için kullanılabilecek en pratik tasarımlar içerisinde gelmektedir. İhtiyaca uygun şekilde farklı modeller arasından tercih yaparak, çok uygun fiyatlar kapsamında sipariş verebilirsiniz.