Bar Tipi Masa

Bar Tipi Masa

 

Günümüzde standart mobilyaların aksine, farklı tasarımlar oldukça ilgi görmektedir. Dekorasyona ve bu dekorasyonun farklı olmasına özün gösteren kişiler daha modern, çağdaş ve sade mobilya tasarımlarına yönelmektedir. Bu tasarımlardan biri de bar tipi masa modelleridir. Bar tipi masa modellerinin yüksekliği yeni yemek takımınızı, eğlence alanınızı veya iş yeri düzeninizi tasarlarken göz önünde bulundurmanız gereken önemli bir faktördür.

 

 Bar Tipi Masa Modelleri Özellikleri

 

 Bar tipi masa modelleri, çeşitli etkinlikler ve alanlar için en uygun hale getiren kendi fiziksel boyutlarına ve oturma gereksinimlerine sahiptir. Bar, toplanma veya ayakta duran masalar olarak da bilinen bar yüksekliği masaları, kullanıldığı alana etkileyici bir tasarım sunar. Eğlence için mükemmel olan bar masaları tipik olarak daha az yer kaplar ve hiçbir geleneksel mutfak masasının yapamayacağı yerlere sığabilir.

 

 Daha küçük evler ya da ofisler için de ideal olan bu masalar klasik, konforlu tasarımı sayesinde samimi bir ortam oluşmasına müsaade eder. Hem iç mekanlar hem de dış mekanlar için oldukça idealdir. Kolay temizlenebilir yüzeyi, dayanıklı yapısı ve solmaz renkleri ile uzun ömürlülüğü garanti edecektir. Bar tipi masalar ile kendi mekanlarınıza da hoş bir ahenk kazandırabilirsiniz.

 

 Modern Bir Dekorasyon için; Bar Tipi Masa Modelleri

 

 Bar masaları genel olarak kafe ve bar gibi mekanlarda tercih edilse de günümüzde firmaların yemek salonlarında ya da evlerde salon dekorasyonlarında da kullanılan oldukça hoş bir tasarım harikasıdır. Oturma gurubunun haricinde salon dekorasyonuna eklenen bu bar tipi masalar ortama ayrı bir estetik ve sofistik bir hava kazandırır. Doğru yükseklikte masa ve taburelerle, siz ve arkadaşlarınız en sevdiğiniz takıma yerel barınızdaymış gibi tezahürat edebilirsiniz.

 

 Bir kokteyl partisi, açık hava bar mobilyalarınızı sergilemek ve misafirlerinizi ev yapımı tariflerinizden bazılarını yudumlamak ve tadını çıkarmak için mükemmel bir yoldur. Şık bir bar masası bu anları en iyi şekilde yaşamanıza olanak tanır. Diğer yandan evinizde vereceğiniz yeni yıl, doğum günü ya da öylesine bir kaynaşma etkinliğinde bar tipi masalar şık ve işlevsel bir seçenek haline gelir. Genel bir kullanım için de oldukça idealdir.