Bahçe Masası

Bahçe Masası

 

Bahçeler, ev yaşamı için konforlu yaşam alanlarından bir tanesidir. Bu alanlara yerleştirilecek ürünler sayesinde yemek yeme, dinlenme ve kalabalık gruplarla keyifli vakit geçirme gibi pek çok alternatif mümkün hale gelmektedir. Özellikle bahçe masası gün içerisinde vaktini bahçede geçirmeyi seven kişiler için önemli bir üründür.

 

 Masanın dayanıklı olması uzun süreli kullanım için öncelik haline gelirken tercih edilecek masanın büyüklüğü de masanın konulacağı yere göre ayarlanabilmektedir. Katlanan piknik masası şeklinde bahçe masaları hem ergonomik hem de bahçede rahatlıkla kullanılabilen masalardır. Ahşabın kendine özgü dokusunu sevenler için bahçe ambiyansıyla oldukça uyumlu bir bütünlük sağlayan masa modelleri de bulunmaktadır.

 

 Sandalye Takımlı Bahçe Masası

 

 Bahçe masalarının sandalyelerle benzer renkleri taşıması uyumlu bir görünüm için önceliktir. Bahçe masa sandalye takımları konforlu tasarımı ve dayanıklı yapısı ile uzun vadede bahçe mobilyası arayışı için iyi bir alternatiftir. Hem dar hem geniş bahçelerde kullanılabilen bu tip takımlar katlanabilmekte ve kolay bir biçimde yağmurlu havalarda farklı alanlara taşınabilmektedir. Bahçe masasında lüks beklentiler yerine daha pratik ve minimalist tarzlardan hoşlananlar için iyi bir ürün olan sandalyeli takım bahçe masaları aynı zamanda kolay silinebilmekte ve üzerinde herhangi bir leke veya kir bırakmamaktadır. Bu sayede temizlik için harcayacağınız vakti sevdiklerinizle bir arada güzel bir bahçe keyfi yapmak için değerlendirebilirsiniz.

 

 Mermer Desenli Bahçe Masası

 

 Bahçe masalarında daha avangart ve modernize ürünleri sevenler için mermer desenli bahçe masası bahçelerde oldukça şık bir görünüm oluşturuyor. Ürünün en önemli özelliği temizleme konusunda elverişli olması ve katlanabilmesi. İstenilen alanlara uygun ebatlarda tasarlanan bahçe masası siyah ve beyaz gibi iki ana renkten üretilirken evlerin genel görünümü için oldukça hoş bir izlenim yaratıyor.

 

 Bahçe Keyfini Sevdiklerinizle Paylaşın

 

 Bahçede yemek yeme keyfini sevdikleriyle paylaşmak isteyenler için dört farklı sandalyesiyle takım halde de satın alınabilen bu modeller metal ayakları ve katlanabilir kanatlı yapısı ile elektrostatik boyalı halde tasarlanıyor. Ürünün kaliteli gövdesi ise herhangi bir darbe, rüzgar veya ağır ürün yerleştirilmesi halinde dahi beklentilere karşılık verirken istenilen yere taşınabilmesi de satın alma opsiyonları arasında önemli bir özellik haline geliyor.