Ahşap masa

Ahşap Masa

 

Sıcak ve samimi bir etki yaratmasının yanı sıra, sağlıklı bir kullanım açısından ahşap masa çeşitleri yaygın kullanılır. Ayrıca ahşap masalar birçok farklı mekanı uyumlu şekilde değerlendirme imkanı sağlar. Bu yüzden mekanın yapısına ve amaca bağlı olarak farklı tasarımlar üzerinden üretimi gerçekleştirilir. Kaliteli malzeme yapısı üzerinden özel tasarım altında ele alınan ahşap masalar, Eportatif güvencesi altında geniş bir yelpaze sunuyor. Farklı boyutlar ve ölçekler ışığı altında, birçok farklı model tasarım arasından tercih yapılabilir.

 

 Ahşap Masa

 

 Doğanın sunduğu ahşap malzemeler ele alınmak suretiyle hazırlanan masalar, çok daha dayanıklı ve sağlıklı kullanım imkanı tanır. Aynı zamanda doğal bir görünüm ve estetik bir tasarım sağlaması üzerinden, günümüzde birçok farklı model yapısı öne çıkar. Bu doğrultuda çalışma masası ya da yemek masası ile beraber birçok farklı amaç üzerinden modeller yer almaktadır. Açık ve koyu renk üzerinden ahşap malzemesine bağlı olarak seçim gerçekleştirmek mümkün. Kategori bünyesinde yer alan ahşap masalar, dayanıklı ve kaliteli yapısı üzerinden uzun yıllar kullanılabilir.

 

 Kaliteli Malzeme Ahşap Masalar

 

 Birçok değişik ağaç malzemesi üzerinden ele alınan masa çeşitleri, günümüzde kaliteli bir yapı sunuyor. Mutfak ya da salon ile beraber birçok farklı alanda kullanılabilecek masalar, farklı boyutları üzerinde tercih edilebilir. Sandalyesi ya da farklı oturma çeşitleri üzerinden uyumlu olan masalar, ahşabın şıklığını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Özellikle üzeri doğal bir yapıya sahip olan ahşap parçalar, daha sıcak ve samimi bir etki yaratmaktadır. İşyeri veya evler için amaca uygun şekilde ihtiyaca yönelik tasarımlar arasından tercih yapılabilir.

 

 Değişik Modellerde Ahşap Masa Çeşitleri

 

 Özel üretim altında ele alınmış olan ahşap masalar, birçok değişik çeşit seçeneği sunuyor. Bunlar içerisinde 4 kişilik ya da 6 kişilik masa çeşitleri, katlanır masalar ve bahçe ya da piknik seti modelleri gibi alternatifler yer almaktadır. Her ihtiyaca yönelik olarak ele alınmış tasarımlar, yeni nesil model yapı altında üretimden geçer. Üstelik çok uygun fiyatlar eşliğinde kategori üzerinden seçim yapmak mümkün. Bu konuda hizmet anlayışıyla verilen destek doğrultusunda, 7/24 dilediğiniz ürüne ulaşım sağlayabilirsiniz.