Bar masası

Bar Masası

 

Günümüz sisteminde artan virüs salgını nedeniyle insanlar evlerine yöneldi. Ev ve iş yerlerine yöneliş bu alanları toplumsal ve sosyal etkinlik anlamında da kullanışlı hale getirtmeye yönetti.

 

 Bu amaçla bireyler ve kurumlar ev ve iş yerlerini daha kullanışlı hale getirmek için çeşitli eşyalar almaya ve yenilenmeye başladı. Değiştirilen masalar, sandalyeler, eskiyen portatif eşyaların atılması buna verilen örneklerdir.

 

 Bar Masası Nedir?

 

 Restoran, cafe, bar gibi eğlence ve yemek yeme alanlarında kullanılan yüksek ayaklı masalara bar masası bir diğer ifadeyle kokteyl masası denir.

 

 Bu masa bir şeyler yemekten çok bir şeyler içmek için kullanılır. Masanın etrafında yüksek ayaklı olarak masaya özel dizayn edilmiş sandalyeler yer alır.

 

 Kişiler bu masa çeşidini ev ve iş yerlerine ekonomik fiyatlardan alarak çıkamadıkları eğlence mekanlarının ortamını yaratabilir. Güzel bir müzik ve bir içki eşliğinde bu masanın keyfine sevdikleriyle beraber evlerinde varabilirler.

 

 Bar Masası Çeşitleri Hakkında Bilgi

 

 Kokteyl masa çeşitleri piyasada kişinin isteklerini karşılar nitelikte var olmaktadır. Masaların ortak özelliği ise ayaklarının yüksek olmasıdır. Tıpkı bir barda rastladığınız özel kokteyl masaları görselliğine sahiptir.

 

 Kokteyl masaları boyuta göre büyük ya da küçük olabilir. Bu tercih kişinin masayı nereye koyacağı ile ilgilidir. Büyük bir alana masayı koymak istiyorsa büyük kokteyl masası tercih edilebilir.

 

 Aynı zamanda masanın çeşitlerinde yuvarlak, dikdörtgen ya da kare gibi şekiller de yer alır. Bu çeşitlerden seçim yapılması kişinin zevk ve kullanım alanına bağlıdır.

 

 Masa yapımında cam ya da ahşap kullanılabilir. Çeşitli malzemelerin birleşiminden özel olarak tasarlanan ve türlere ayrılan kokteyl masalarına kendi zevkinize göre ulaşabilirsiniz.

 

 www.eportatif.com sitesi birbirinden estetik kokteyl masalarını ekonomik fiyatlar ile bünyesinde barındırmaktadır. Karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu yüzden siteyi ziyaret etmeden önce nasıl bir masa istediğinize karar vermelisiniz.

 

 Bar Masasını Nereden Almalıyım?

 

 Kokteyl masaları oldukça estetik bir görünüme sahip olduğu kadar kullanım amacından dolayı da konforlu olmalıdır.

 

 Mutfak ya da salonda kullanabileceğiniz özel malzemeler ile üretilmiş çeşitli şekillerde ve oranlarda bulunan yüksek ayaklı bu masalara www.eportatif.com sitesinden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

 

 Masa satın alırken sizin için önemli ola kriterleri düşünmelisiniz. Masanın hangi malzemeden yapıldığı, kalitesi, ekonomik ya da pahalı oluşu mal sahibi olmanız açısından sizi ilgilendirir.

 

 İstediğiniz her olguya cevap verebilen üstelik cebinizi de yakmayan fiyatlar ile kaliteli eşyalara siteden ulaşabilirsiniz.

 

 Örneğin kokteyle masaların hepsi şu dönemde sitede %20 indirimli olarak satılmaktadır. 129 TL ye bir kokteyle masası bulabileceğiniz gibi 249 TL ye de ahşap görünümlü kokteyle masası bulabilirsiniz.

 

 Bu masalar ile evinizi şıklaştırın, zenginleştirin ve değişik bir ortam yaratın. Dışarıya eğlenceye çıkmanıza gerek kalmadan kendi ortamınızda sağlık içerisinde kendi eğlencenizi yaratabilirsiniz.