Yan Sehpa

Yan Sehpa

 

Sehpalar genellikle oturma odalarında, yatak odalarında, ofis veya kafelerde tercih edilen mobilyalardır. Sehpaların kullanım alanlarına göre farklı türleri bulunmaktadır. Bunlardan birisi de yan sehpalardır. Yan sehpalar ev mobilyaları arasında en çok tercih edilen ve pek çok farklı modelleri bulunan mobilyalardır. Sizlerde www.eportatif.com sitesinden yan sehpa çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

 

 Yan Sehpa Modelleri

 

 Yan sehpalar genellikle tekli olarak kullanılan mobilyalardan bir tanesidir. Genellikle zigon sehpalar ile karıştırılmaktadır. Zigon sehpalar birbirlerinin iç içe geçirdiği birden fazla sehpadan oluşur iken yan sehpalar tekli olarak kullanılmaktadır. Tekli kullanım alanına sahip oldukları için de tasarım ve özellikleri bakımından çok çeşitliliğe sahiptir.

 

 Yan sehpalarda farklı pek çok model bulunmaktadır. Çekmeceli ve raflara sahip modeller sıklıkla tercih edilen modellerdir. Bunun gibi fonksiyonel sehpaları koltuklarınızın yan kısımlarında uzun süreli bulundurabilirsiniz. Ayrıca dekoratif olarak da oldukça şık bir görünüm kazandırmaktadır. Hafif bir ürün olmaları sebebiyle kolay taşınabilir ve kolay kullanılabilir ürünlerdir. Bu nedenle salon mobilyaları arasında en sık tercih edilen sehpa modelleri olmaktadır.

 

 Yan Sehpaların Kullanım Alanları Nelerdir?

 

 Yan sehpalar genellikle salonlarda kullanılmaktadır. Bunula birlikte yemek odası takımları ile de kombin yapılabilmektedir. Salonlarda tercih edilen yan sehpalar yardımcı mobilya görevi görürken salon ile uyum sağlaması bakımından çok şık bir görünüm kazandırmaktadır. Bu anlamda www.eportatif.com sitesinin sizlere sunduğu farklı modellerden sizlerde yararlanabilir, ev dekorasyonunuza daha fazla katkı sunmasını sağlayabilirsiniz.

 

 Yan Sehpaların Özellikleri Nelerdir?

 

 Yan sehpaların en büyük özellikleri tekli kullanımları ve 4 ayaklı olmalarıdır. Zigon sehpalardan biraz daha büyük fakat orta sehpalardan daha küçük olan yan sehpalar genellikle koltukların yanlarında veya aralarında tercih edilmektedir. Bu sayede yan sehpalar dekorasyona katkı sağlarken işlevsellik bakımından da servis sehpası olarak kullanılmaktadır.

 

 Sitede bulunan yan sehpalar arasından tercih yaparken dikkat edilmesi gereken nokta mobilya ile uyumlu olabilmesidir. Mobilya ile birlikte koltuk takımları ile de uyumlu olan yan sehpalar salon dekorasyon bütünlüğünü koruyacaktır. Yaşam alanların eksikliklerini dolduran yan sehpalar ve çeşitleri için www.eportatif.com sitesini ziyaret edebilir ve dekorasyonunuza uyumlu sehpalara sahip olabilirsiniz.