Plaj Minderi

Plaj Minderi

 

Plajlarda, balkonlarda veya bahçelerde rahatlıkla kullanılan ve kullanıcılara konfor sağlayan ürünlerden birisi de plaj minderleridir. İstenen formu alması ve rengarenk alternatifler sunması nedeniyle pek çok alanda tercih edilen bu minderler genellikle plajlarda şezlong üstünde tercih edilmektedir. Katlanabilir ürünler çoklu fonksiyon ile beğeniler toplar iken farklı ve çeşitli desenlerle de görsel bir bütünlük sağlamaktadır. Kamp alanları, bahçeler, kafeler ve plajlarda kullanılan plaj minderi ürünleri kolay taşınabilmesi sebebiyle de tercih edilmektedir.

 

 Plaj Minderi Nedir?

 

 Elyaf, yün, köpük ve süngerlerden yapılabilen, plajlarda, balkonlarda veya bahçelerde konfor sağlayan minderlere plaj minderleri adı verilmektedir. Döşemelik veya imperteks ile kaplanan bu minderler katlanabilir modelleri istendiği taktirde puf, yatak veya şezlong olarak da kullanılmaktadır.

 

 Yer ve plaj minderleri özellikle yaz ve bahar aylarında kullanıcılara büyük konfor sağlamaktadır. Genel olarak şezlong üzerinde kullanılan bu minderler sahil kenarında şezlong üzerine serilere daha rahat uzanmanıza ve dinlenmenize imkan sağlamaktadır. Bu anlamda www.eportatif.com sitesinden pek çok şezlong ve plaj minderlerini inceleyebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Farklı modeller ve özellikler sunan plaj minderleri ayrıca farklı boyut ve kesim alternatifleri de sunmaktadır.

 

 Plaj Minderleri Çeşitleri

 

 Plaj minderleri sıcak havalarda, sahil kenarlarında veya bahçelerde rahat bir kullanım kolaylığı sunmaktadır. Farklı boyut ve desenlerde sizlere sunulan bu minderler canlı desenleri ile de dekorasyona uyum sağlamaktadır. Plaj minderleri güneş ışığına ve neme dayanıklı ürünlerdir. Bu nedenle dış mekanlarda rahat bir kullanım imkanı sunar. Ayrıca sahip olduğu bu özellikler sebebiyle de uzun ömürlü olmaktadır.

 

 Plaj minderleri içlerindeki hareket edebilen dolgu sayesinde kırılmadan kıvrılabilmektedir. Ayrıca üzerine uzanıldığı zaman vücut anatomisine de uyum göstermektedir. Bu özellikleri ile oldukça konforlu ve rahat bir kullanım olanağı sunmaktadır.

 

 Plaj Minderleri Fiyatları

 

 Plaj minderleri fiyatları kumaş ve dolgu materyallerine göre değişim göstermektedir. Minderin sahip olduğu su geçirmeme, renk kaybetmeme ve solmama gibi özellikleri ile uzun ömürlü kullanım sağlarken uygun fiyatlarla da kullanıcılar ile buluşmaktadır. Özellikle açık alanlarda kullanılan minderlerin nem, ışık ve lekeye dayanıklı olması oldukça önemlidir. Bu özelliklere sahip minderleri www.eportatif.com sitesinden bulabilir ve fiyatlar hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz.