Katlanır Şezlong

Katlanabilme özelliği bulunan şezlonglar, özellikle tatile gitmeyi seven kişiler için vazgeçilmez parçalardan biridir. Deniz kenarında yaşayan, sıcak günleri havuz başında geçiren kişiler kendi şezlonglarını kullanarak rahatça dinlenebilir.

Oteller, pansiyonlar, kamp alanları gibi yerlerde şezlonglar ortak kullanılan ürünlerdir. Başkalarının da kullandığı şezlongla rahat edemeyenler için katlanır şezlong hayata kolaylık getiren bir çözümdür. Kolay taşınabilmesi ve kısa süreli kurulumu sayesinde konforun yakalanmasına yardımcı olur.

Katlanır Şezlong Modelleri

Sıcak havalarda uzun yolculuklara çıkılırken bagaja eklenmesi gereken ürünlerden biri de katlanır şezlongdur. Şezlong her arabaya rahatça sığabilecek bir ürün olmadığı için katlanır şezlong modelleri sıklıkla tercih edilir. Bu sayede hem araç içinde rahat yolculuk imkanı sağlanır hem de gidilen tatil bölgelerinde istenen yerde güneşlenebilme imkanı sunar.

Katlanır şezlong modelleri farklı renk, tasarım, boyuttan oluşarak herkes için en iyisini hedefleyerek üretilir. Kişinin isteğine bağlı üretilebilen bir ürün olsa da genellikle hazır olan ürünler tercih edilir. Katlanır şezlong bahçe sandalyesi şeklinde de kullanılabilecek bir üründür. Bu sebeple havuzlu bahçesi olan kişiler dekorasyonlarında bu ürüne mutlaka yer verir.

Özellikle kullanım alanı küçük olan bahçelerde bir üründen birden fazla fonksiyonu yerine getirmesi beklenir. Bunun sebebi büyük eşyaların küçük alana rahatça sığamaması, ortamı kalabalık ve rahatsız edici göstermesidir. Küçük bahçeler için ortamı renklendiren şezlong modelleri kullanılarak istenen rahatlığa ulaşılabilir.

Katlanır çanta şezlong modeli, şezlongun katlanarak bir çanta olarak kullanılmasını sağlar. Özellikle bagajı küçük olan veya elde taşınacak eşyası çok olan kişiler tarafından tercih edilir. Hem çanta hem şezlong olarak kullanılabilen bu ürün, birden fazla fonksiyonu aynı anda gerçekleştirerek eşya kalabalığından korunmasını sağlar.

Metal Katlanır Şezlong

Katlanır şezlonglar farklı malzemelerden üretilerek istenilen alanda kişinin oturabilmesini veya uzanabilmesini sağlar. En çok kullanılan şezlong malzemesi plastik olsa da uzun ömürlü ürün isteyen ve daha dayanıklı şezlong arayan kişiler için metal katlanır şezlong bir numaraya geçer.

Metal şezlonglar üzerinde rahat bir kullanım sağlamak amacıyla minder, file veya çeşitli kumaşlarla tasarlanır. Alt kısımda kalan sertlik, kullanılan minder sebebiyle hissedilmez. Üzerinde uyuyan kişinin metalin varlığından habersiz şekilde rahatça uyuması sağlanır. Yer yataklarında yaşanan böcek, taş, ot gibi sorunların önüne geçer. Ayrıca hava sıcak olsa bile yer genellikle soğuk olur. Katlanabilir şezlongların yatak özelliği sayesinde yerden alınacak soğukların ve hastalıkların da önüne geçilir.

Metal şezlongların en önemli özelliği hafif olmasıdır. Elde taşınabilmesi kolay olan bu ürün katlandıktan sonra küçülerek yürüme mesafesinde bulunan her yere taşınabilmeyi sağlar. İki veya daha fazla pozisyonda kullanılabilme özelliği sayesinde bir şezlongdan beklenenden daha fazlasını ortaya çıkarabilir.

Katlanır şezlong yapımı sırasında özellikle metal şezlonglarda minder, örtü, kumaş renklerini değiştirerek farklı kullanımlar elde edilebilir. Mayo ve bikiniye, havluya, çantaya, bahçeye ve daha pek çok özelliğe göre kombin yapabilme imkanı sunar. Bu sebeple kullanılan katlanır şezlong İzmir gibi tatil şehirlerinde sürekli aynı eşyayı kullanıyormuş izlenimi yaratmaz.

Ahşap Katlanır Şezlong Fiyatları

Ahşap olarak tercih edilen katlanabilir şezlong modelleri, sağlam ağaçlar kullanılarak üretilir. Özellikle kamp yapan ve doğal alanları tercih eden kişiler tarafından tatil listeleri hazırlanırken listeye eklenen bir üründür. Pek çok özelliği ve avantajı sayesinde kullanılan ahşap şezlong modelleri oldukça rahat bir kullanıma sahiptir.

Ahşap katlanır şezlong fiyatları üretim yapan markaya, ürünün kullanıldığı hammaddeye, sağlamlığına ve garantisine göre değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun modelleri bulunduğu için hem taksitle hem de peşin olarak hızlıca alınıp kullanılabilen bir üründür.

Ahşap şezlongların en önemli özelliği çamur ve güneşe karşı dayanıklı olmasıdır. Uzun süre güneş altında kaldığında renklerinde solma yaratmaz. Eskimiş görüntüsünü yalnızca bir cila ile geçirmek ve yeni alınmış gibi göstermek mümkündür.

Şezlonglar arasında rahatlığın ön planda bulunduğu modellerden biridir. Bu sebeple tekerlekli veya sabit modelleri bulunur. Ağırlığının hafif olması ve katlanabilir özellikleri sayesinde taşınmaya elverişlidir. Uzun süre saklandığı durumlarda deforme olmaz ve aynı şekilde kullanımına devam edilir.

Ahşap renklerinin insanları daha rahat ve sakin hissettirme özelliği bulunur. Bu sebeple ev bahçelerinde, balkonlarda, havuz başlarında oldukça kullanılır. Minderli şezlong çeşitlerinde eskiyen minderler değiştirilerek eskime sorunundan kurtulmuş olunur.

Demir Katlanır Şezlong

Metal olarak yapılan katlanır şezlonglarda en çok kullanılan ürün demirdir. Demir, dayanıklı ve güçlü bir malzeme olduğu için günlük hayatta pek çok ürünün yapımında kullanılır. Uzun süre kullanılabilme, kolay temizlenebilme, tam anlamıyla konfor sağlayabilme özellikleri sayesinde demir katlanır şezlong çok satılan bir üründür.

Şezlong alınırken, bir şezlongdan beklenen tüm özelliklerin sağlanması gerekir. Bu özelliklerden en önemlisi kişinin kilosudur. Özellikle fazla kiloları olan kişiler daha dayanıklı ve üzerinde vakit geçirebilecekleri şezlonglar ararlar. Ana malzemelerin ve ayakların demir olması kırılma durumlarında yapılacak lehim işlemleriyle şezlongun eski şeklinde kullanılabilmesini sağlar.

2. el katlanır şezlong çeşitleri arasında en çok satılan model demirden yapılmış olanlardır. Daha önce başkalarının kullanmasına rağmen hala kullanılabilir durumda olan şezlonglarda minder ve kumaş değişikliği yapıldıktan sonra yeni gibi görünmesi mümkündür. Bu sayede yüksek ücretler vermeden daha uygun fiyatlara şezlong sahibi olunabilir.

Tatillerin tadını çıkarırken deniz, kum ve güneş bir arada bulunur. Demir malzemeler sayesinde ayaklara bulaşan çamur yalnızca su yardımıyla temizlenebilmektedir. Demir renklerinden hoşlanmayan kişiler aldıkları özel boyalarla yeni renklerde ve desenlerde şezlonglara sahip olabilmektedir.

Katlanır Şezlong Minder Pratik Şezlong

Katlanır şezlong minder pratik şezlong isim olarak hakkını veren bir üründür. Kullanımı açısından oldukça pratik olan bu ürün sayesinde yalnızca bir dakika içinde rahat bir pozisyonda güneşlenme ve oturma imkanı bulur. Butik a plus katlanır şezlong kaliteleri sayesinde hem minderin hem de şezlongun keyfi uzun süre çıkarılabilir.

Katlanır şezlong modelleri her yaş grubuna uygundur. Çocuklar, yetişkinler ve yaşlılar için özel tasarlanmış modeller bulunsa da daha çok standart ölçüler kullanılır. Özellikle gelişim çağında olan çocuklar ve bebekler için üretilen şezlonglar kısa süre sonra kullanılmamaya başlar.

Tatillerin en güzel noktaları sahil ya da havuz başında geçen dakikalardır. Kişinin kendini dinlediği, iş stresini attığı, şehir koşuşturmacasını bıraktığı, doğal ortamların tadını çıkardığı zamanlarda rahat bir şezlong kullanmak istemesi en doğal hakkıdır. Bu sebeple bireysel olarak alınan ve kullanılan şezlonglar tatil yerinde yaşanacak tatsız sürprizlerin de önüne geçer.

Şezlong fiyatları bütçelere uygun olarak tasarlanmıştır ve ürünün kalitesi arttıkça fiyatı da artmaktadır. Ayrıca metal, demir, ahşap gibi malzemelerden üretilen ürünlerde oluşan hasarlar tamir edilebilmektedir. Üzerinde değişiklik yapmaya elverişli olan bu şezlonglar eksikliği hissedilen ürünler olduğu için pek çok kişi tarafından satın alınmaktadır.

Katlanır yataklı şezlong yatak koltuk görevi de görmektedir. Özellikle kamp alanlarında yapılan tatillerde hem koltuk hem de yatak olarak kullanılabilmesi oldukça önemlidir. Yerde yatmanın vereceği rahatsızlığın önüne geçilerek her zamanki uyku düzeninin sağlanmasına yardımcı olur. Tatil zamanlarının yorgun, halsiz ve uykusuz olara