Duvar rafı

Duvar Rafı

 

Değişik mekanlarda alandan kazanç sağlayabilmek için günümüzde duvar rafı kullanılıyor. Amaca uygun olarak birçok değişik eşya için kullanılan bu raflar, ev ve iş yerlerinde değerlendirilebilmektedir. Her geçen zaman tasarımına bağlı olarak farklı seçenek ışığı altında üretimden geçiyor. Kurumsal hizmet anlayışıyla Eportatif bünyesinde, ihtiyacınıza uygun raflar arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Kolay duvara monte edilebilecek olan yapısı sayesinde, kısa süre içerisinde kullanılır hale getirmeniz mümkün.

 

 Farklı Tasarımlarda Duvar Rafları

 

 Boyutları ve kullanım biçimleri ile beraber malzemesine bağlı olarak değişik duvar rafları bulunur. Ahşap ya da metal görünümleri ile beraber mika yapısı altında ürünler yer alıyor. Ayrıca geniş renk yelpazesi kapsamında farklı seçenekler arasından tercih de mümkün. Bazı raf çeşitleri bütün olarak sunulurken bazıları ise parçalı biçimde değerlendirme imkanı tanıyor. Böylece değişik tasarımlar üzerinden bu raflar duvarlara rahatlıkla yerleştirilmektedir. Kategori bünyesinde geniş ürün yelpazesi altında tercih edebileceğiniz bu konuda birçok farklı model bulunuyor.

 

 Kaliteli Malzeme Yapısı ile Duvar Rafı

 

 Özellikle dayanıklı malzeme yapısı sayesinde duvar raflarını güvenle kullanabilirsiniz. Her ihtiyaca uygun şekilde farklı tasarımlara sahip olan bu raf çeşitleri, uzun yıllar güçlü bir dayanıklılık sunuyor. Değişik ağırlıklardaki eşyalar rahatlıkla yerleştirilebilir. İster ahşap ister metal olsun her açıdan duvar rafları kaliteli malzeme yapısına sahiptir.

 

 Amaca Uygun Duvar Rafları

 

 Her amaca uygun şekilde ihtiyaçları karşılayacak duvar rafları arasından seçim gerçekleştirmek mümkün. İster kitaplık ve dergi istenirse süs eşyaları adına kullanılabilir. Özellikle estetik bir yapıya sahip olmasının yanı sıra farklı şekiller üzerinde, ihtiyaca göre her amaçta değerlendirilebilir. Hem en hem de boy ölçüsü üzerinden kitaplar ya da tüm süs eşyaları rahatlıkla yerleştirilebilir.

 

 Güvenli Sipariş ile Duvar Rafları

 

 Müşteri memnuniyetinin ön plana alındığı hizmet çatısı altında, kategori üzerinden dilediğiniz duvar rafını sipariş verebilirsiniz. Kategori içerisinde ihtiyacınızı karşılayacak pek çok farklı ürün bulunuyor. Çok uygun fiyatlar üzerinden kaliteli malzeme yapısı altında rafları, iş veya evlerde kullanabilirsiniz. Güzel bir görünüm sunmasının yanı sıra uzun yıllar güvenli kullanım olanağı tanımaktadır. Yeni nesil tasarım altında dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.