Duvar Kitaplığı

Duvar Kitaplığı

 

Metal ve ahşap malzemelerden imal edilen duvar kitaplığı çeşitleri online platformlarda satışa çıkarılıyor. Raf kitaplıklar duvara kolayca monte edilebilir. Az yer kapladığı için de sıklıkla tercih edilen bu ürünlerin garanti süreleri 1 yıldan başlıyor.

 

 Duvar Kitaplıklarında İlk Seçenek: 6 Katlı Kitaplık

 

 Son yılların en çok satan kitaplık modellerinin başında 6 katlı kitaplıklar geliyor. Sadece 2 adet vidayla duvara monte edilen bu ürünler, hem kullanışlı hem de oldukça dekoratiftir. Her rafı maksimum 7.5 kilo taşıma kapasitesine sahip olan 6 katlı kitaplıklar12 aya varan taksit imkanlarından faydalanılarak sipariş edilebiliyor. Stokta olma durumuna göre aynı gün içerisinde kargoya verilen kitaplıkların tahmini teslim süresi ise 3 iş günüdür.

 

 Metal Kitaplıklar ve Ürün Özellikleri

 

 İskelet kısmı metal, rafları ise suntalam olan kitaplıklar, kategorilerdeki bir diğer seçeneği oluşturuyor. Çocuk ve genç odaları dışında salon ve oturma odalarında da sıklıkla kullanılan bu ürünler, kitap ve dergilerin çok daha düzenli görünmesini sağlar. İskeleti dayanıklı metal malzemelerden üretildiği için darbelere karşı mukavemet gücü oldukça yüksektir.

 

 Çok yönlü kullanımlar için ideal olan duvar rafı metal kitaplıklar banyo ve mutfaklarda da kullanılabilir. Diğer kitaplıklar gibi bu ürünler de vida ile kolayca duvara monte edilebilir.

 

 Çalışma Odasına Özel Kitaplıklar

 

 Çalışma odaları için özel olarak tasarlanmış, hem fonksiyonel hem de dekoratif olan kitaplıklar, her bütçeye uygun fiyatlarla satışa çıkarılıyor. Doğal ahşap rengi ile birlikte odadaki diğer mobilya ve aksesuarlarla uyum sağlayan bu ürünler demonte olarak gönderilmektedir. Paket içeriğinde montaj için gerekli vidalar ve montaj şeması mevcuttur.

 

 Yüksekliği 153 cm genişliği 70 cm olan duvar kitaplıkları, en küçük odalarda bile yerden tasarruf yapmanızı sağlar. Bu kitaplıkların en önemli özelliği çok yönlü kullanımlar için ideal standartlara sahip olmasıdır. Raflara tamamen tercihe bağlı olarak kitap ve dergi ya da biblo ve süs eşyaları konulabilir.

 

 Üretimin 1. sınıf ahşap malzemelerin kullanıldığı çalışma masası kitaplıkları uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesinde kullanılır. Alıcılar, sipariş işlemini tamamlamadan önce müşteri yorumlarını okuyarak ürün hakkında daha detaylı bilgiler edinebilir.