Bahçe Şemsiyesi

Bahçe Şemsiyesi

 

Bahçe şemsiyeleri bahçeleri evlerin veya villaların vazgeçilmez aksesuarlarından birisidir. Bahçe gruplarının tamamlayıcı ürünü olan şemsiyeler keyifli bir ortam sağlamakta ve bahçelerde güneş ışınlarından koruma sağlamaktadır. Kullanımı oldukça rahat bahçe şemsiyesi ürünlerini alırken kullanılacak mekana ve ölçülere uygun modellerin seçilmesine özen gösterilmelidir. Bu anlamda bahçe şemsiyeleri modellerini www.eportatif.com sitesinden inceleyebilirsiniz.

 

 Bahçe Şemsiyesi Modelleri

 

 İlkbahar ve yazın gelmesi ile birlikte bahçeli evlere sahip olan kişiler bahçe şemsiyeleri araştırmaya başlamıştır. Özellikle yazın gelmesi ile yüksek dozdaki sıcaklığın artması ve etkin UV ışınlarının etkisini göstermesi de beklenmektedir. Bu anlamda bahçe şemsiyeleri kategorisinde yer alan modeller sizler için konforlu, kullanışlı ve şık ürünlerden oluşmaktadır.

 

 Bahçe şemsiyeleri farklı modellerde ve farklı formlarda kullanıcılara sunulmaktadır. Plaj şemsiyeleri, kafe ve restoran şemsiyeleri, teras şemsiyeleri gibi modelleri www.eportatif.com sitesinde bulabilmeniz mümkündür. Bu şemsiyeler detaylı olarak incelendiği zaman form ve renk açısından pek çok stile sahip olduğu görülmektedir. Biçin ve form bakımından farklı ebatlarda tasarlanan bu şemsiyeleri sizlerde www.eportatif.com sitesinden ekonomik fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

 

 Bahçe Şemsiyesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 Bahçe şemsiyelerinde model ve ebatlara dikkat edilmesi oldukça önemlidir. Bu nedenle şemsiye satın almadan önce dikkat edilmesi gereken özellikler şunlardır:

 

 - Hangi modelin daha uygun ve daha avantajlı olduğuna karar verilmelidir. Kullanılacak alanda oturma grubu ile uyum sağlaması büyük önem taşımaktadır.

 - Karar verirken kullanılacak olan alanın ne kadar rüzgar aldığını üretici firmaya bildirilmesi gerekir. Özellikle çok rüzgarlı alanlarda yandan gövdeli şemsiyelerin kullanılması önerilmemektedir.

 - Şemsiyelerin yağmurdan korunmak için mi, yoksa güneş ışınlarından korunmak için mi alınacağına dikkat edilmelidir.

 - Alınacak şemsiyenin kumaşının modeli dışında rengine de dikkat edilmesi gerekir.

 - Şemsiye modelleri yere montajlı ve tekerli olmak üzere farklı şekillerde üretilmektedir. Bu nedenle bahçe şemsiyeleri almadan önce hangi modelin alınacağına karar verilmelidir.

 - Şemsiye modellerinde açma kapama sistemi de oldukça önemlidir.

 

 Bahçe Şemsiyesi Fiyatları

 

 Bahçe şemsiyelerinde fiyatları etkileyen pek çok faktör bulunmaktadır. Bunlar şemsiyenin ebadı, mekanizma farklı ve tasarım özellikleridir. Genellikle günümüzde teleskopik mekanizmalı veya yandan gövde mekanizmalı şemsiyeler tercih edilmektedir. Şemsiyelerin sahip oldukları bu özellikler fiyatlarda da oldukça etkili olmaktadır.