Bahçe Ayak

Bahçe Ayak

 

Bahçeler insanların hava aldıkları, ailece bir araya toplandıkları ve çocukların oyunlar oynadıkları alanlardır. Bu alanların keyfini çıkarmak için ise banklara ihtiyaç duyulur. Bahçe bankları, bahçelerin konforunu çok daha fazla arttıran etkenlerin başında gelir. Her mobilya da olduğu gibi bahçe banklarında da zaman içinde eskimeler olabilir. Ya da bahçe ayak kısımları deforme olabilir.

 

 Bu deformasyonlarda yedek bahçe ayak ihtiyacı söz konusudur. Zaman zaman da bahçenizdeki banka estetik bahçe ayak ihtiyacınız olabilir. Bu ve benzeri durumlarda www.eportatif.com en büyük yardımcınız olacaktır. Her türlü ihtiyacınıza uygun olan ürünleri bu adres üzerinden çok kolay temin edebilirsiniz.

 

 Bahçe Ayak Ürünlerinde Sağlamlık

 

 Bahçe keyfini yaşamak isteyenlerin vazgeçilmezi banklar için bahçe ayak en büyük ihtiyaç olmaktadır. Aynı şekilde bahçe ayak ihtiyacı kadar önemli olan bir diğer faktör ürünün sağlamlığıdır. Ürün ne kadar sağlam olursa kullanım süresi de o kadar uzun olur. Bu durum kullanıcıları memnun eden en önemli unsurdur. Aradığınız sağlamlıktaki ürünü ise eportatif.com adresinde kolaylıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz.

 

 Bahçe Ayakta Dikkat Çeken Özellikler

 

 Bankınıza estetik kazandıracak tasarıma sahip bahçe ayak ürünü benzerlerinden ayıran bazı dikkat çekici özellikler bulunur. Göze hitap eden bahçe ayak metal olup estetik bir duruşa sahiptir. Ayağın oturma yüksekliği 42 cm olup keyifli bir oturma ortamının sağlanmasına katkı sunacak uygunluğa sahiptir.

 

 Sahip olduğu sırt yüksekliği ise 42 cm olup ideal ölçülerdedir. 41 cm derinliğe sahip ürün kullanıldığı banka önemli bir konfor katacak yapıdadır. Ürünün oturma alanında 3 delik noktası bulunmaktadır. Sırt kısmında ise 2 delik noktası bulunuyor. Ürünün montajını kolaylaştırıcı nitelikte yere sabitleme delikleri vardır.

 

 Ürünün Adrese Gönderimi Nasıl Olmaktadır?

 

 Bahçe ayak olarak ifade edilen bank ayağı alımlarında bilinmesi gereken bazı hususlar bulunuyor. Bunlardan en önemlisi ürün alımlarında yalnızca bank ayağı gönderimi gerçekleştiriliyor olmasıdır. Gönderimi yapılan paket içeriğinde 2 adet bank ayağı bulunur. Ürünün sahip olduğu profil kalınlığı ise 1.2 mm'dir. Uygun fiyatlı ürün arayışı içinde olan herkes için son derece uygun bir nitelik barındırmaktadır. Ürünün temini son derece kolay olup satın alma işleminin ardından alıcıya hızlıca gönderimi yapılmaktadır.