Seyyar Katlanır Şezlong

Şezlonglar kampçıların, piknikçilerin, deniz meraklılarının vazgeçemediği kamp ekipmanlarındandır. Katlanır özellikleri, ergonomik ve konforlu yapıları sayesinde büyük bir rahatlık sağlıyorlar. Katlandıkları zaman az yer kaplamaları, hafif olmaları her yere götürülmelerini sağlıyor.

 

Seyyar Katlanır Şezlong

Doğada, açık alanda, deniz kenarında yere oturmak veya uzanmak istemeyenler için seyyar katlanır şezlong çeşitleri bulunuyor. Sadece oturum sağlayan şezlongların yanı sıra ayak uzatma ve uzanma pozisyonu sağlayan şezlong modelleri de öne çıkıyor.

 

Seyyar katlanır şezlong modellerini balkon, bahçe, teras dahil her türlü açık alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Katlanabilir özellikleri sayesinde ister elde isterseniz araç bagajında istediğiniz yere götürebilirsiniz. Konforlu ve ergonomik yapıları sayesinde kampınızı, pikniğinizi rahat şekilde yapabilirsiniz.

 

Katlanır şezlonglarda gövde ve ayaklar metal veya alüminyumdan oluşuyor. Metal aksamlar elektrostatik toz boyayla boyandıkları için uzun ömürlü ve dayanıklıdırlar. Hafif yapıya sahip portatif alüminyum katlanır şezlong modelleri uzun ömürleri ve dayanıklı yapıları sayesinde işletmelerin öncelikli tercihidir.

 

Portatif Plaj Şezlong Fiyatları

Portatif plaj şezlongları uzanma ve yatma avantajı sağladığından fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Sadece uzanma imkanı veren portatif şezlongların fiyatları 290 ile 690 TL arasında değişiyor. Kademeli olarak oturma, ayak uzatma ve yatma pozisyonu sağlayan modellerin fiyatları 679 ile 1200 TL arasında değişiyor.

 

Plaj dışında teras, balkon ve bahçede kullanmak isteyenler için ahşap portatif şezlong alternatifi bulunuyor. Ahşap portatif plaj şezlong fiyatı 199 TL'den başlıyor.

 

Taşınabilir Şezlong

Kamp,  piknik ve deniz meraklıları için katlanır taşınabilir şezlong modelleri büyük rahatlık sağlıyor. Hafif yapıları, katlanabilme özellikleri sayesinde istediğiniz yere götürebilirsiniz. Doğada, açık alanlarda kullanabileceğiniz gibi havuz kenarında, terasta, balkonda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hafif metal ve alüminyum malzemeden yapıldıklarından taşımaları çok kolaydır.

 

Şezlonglarda kullanılan kumaş ve minderler terletmeyen özelliktedir. Yıkanabilir, uzun ömürlüdürler. Yere oturamayanlar için idealdirler. İki kademeli modeller, ayağınızı uzatmanızı sağlıyor. Ayak uzatma bölümü havaya kalkarken sırt bölgesi aşağı doğru iniyor. Böylece uyuma, uzanma hareketlerini yapabilirsiniz.

 

Katlanır Mini Şezlong

Portatif katlanır şezlong modelleri arasında mini katlanabilir şezlong çeşitleri de bulunuyor. Her ne kadar adı mini olsa da 120 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Sadece şezlongların yükseklikleri düşüktür. Ahşap, metal, alüminyum gövde ve ayak üzerine kumaş örtüyle kaplıdırlar.

 

Havuz kenarları için tamamen plastikten oluşan mini şezlong modelleri kullanılıyor. 85x42x40 ölçülerine sahip plastik portatif şezlong hafif yapıda olmasına rağmen dayanıklı yapıya sahiptir.

 

Mini şezlongların boyları kısa olmasına rağmen sırt bölgeleri uzundur. Ergonomik yapıları sayesinde sırt bölgeniz ağrımadan uzun süre rahatlıkla oturabilirsiniz.

 

Katlanır Portatif Şezlong

Konforuna ve rahatına düşkün kampçı ve piknikçiler katlanır portatif şezlong modellerini tercih ediyorlar. Koltuk ve yatak rahatlığını aratmayan ergonomik yapıdaki şezlongların oturma, ayak uzatma, uzanmalı çeşitleri bulunuyor. Alüminyum, metal ve plastik gövdeli portatif şezlongları bütün açık alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Ahşap portatif şezlonglar su ile temas etmemeleri koşuluyla plaj ve havuz kenarı da dahil her yerde kullanılabiliyor. Doğada veya bahçede günün yorgunluğunu atmak, huzurlu şekilde uzanmak isteyenler için iki kademeli portatif şezlong modelleri idealdir.

 

Koldan mekanizmalı olanlarda, kolçak üstündeki plastik aparatı yukarı kaldırdığınızda şezlongun ayak kısmı havaya kalkarken sırt kısmı aşağı doğru iniyor. Böylece rahat uzanabileceğiniz, ayağınızı uzatabileceğiniz konuma kavuşuyorsunuz. Baş bölgeleri destekli olup, boynunuz ağrımadan rahatlıkla başınızı yaslayabiliyorsunuz.

 

Havuz veya deniz kenarında uzanarak, çevrenin keyfinin çıkarmak isteyenlere açıldığı zaman uzun hale gelen portatif şezlong modelleri öne çıkıyor. Şezlonglar yere yakın olup, sırt kısımları alçaktır. Şezlong kullanılmadığı zaman ikiye katlandığı zaman büyük bir evrak çantası konumuna geliyor. Hafif yapıda olduğundan fazla yer kaplamadan istediğiniz yere götürüp, saklayabilirsiniz.

 

Katlanır portatif şezlonglarda renk skalası geniştir. Tek, çift veya desenli modelleri bulunuyor. İşletmeniz için toptan sipariş verdiğinizde marka ve logonuzu kumaş bölümüne bastırabilirsiniz.

 

Portatif Şezlong Fiyatları

Portatif şezlong fiyatları kullanılan malzeme ve ölçülerine göre değişiklik gösteriyor. Mini ahşap portatif şezlongların fiyatları 290-324 TL arasındadır. Plastik modellerin fiyatları 149 TL'den başlıyor. İki kademeli portatif modellerin fiyatları 450-524 TL arasındadır. Yatmalı modellerin fiyatları 454 ile 549 TL arasında değişiyor.

 

Portatif şezlonglar her türlü ortamlarda konforlu oturma ve uzanma rahatlığı sağlıyorlar. Hafif, katlanır ve taşınabilir özellikleri sayesinde istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

 

Bu yazımızın yararlı olduğunu düşünüyorsanız, paylaş butonuna basarak çevrenizle paylaşabilirsiniz. Aklınıza takılan soru veya önerilerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.