Piknik Masa Sandalye Seti

Şehrin kalabalık ve gürültüsünden uzaklaşmak, doğaya açılmak isteyenler için piknik gibisi yoktur. Piknik yaparken rahatlığından ödün vermeyenler için masa ve sandalye takım modelleri bulunuyor. Yere oturamıyorsanız, yiyecek ve içeceklerinizin masada olmasını istiyorsanız ihtiyacınızı karşılayacak modellerden birini seçebilirsiniz.

 

Piknik Masa Sandalye Seti

Piknik yaparken, sürekli yerde oturmak zorunda değilsiniz. Konforlu ve rahat şekilde piknik yapmanızı sağlayacak metal, ahşap ve plastik masa sandalye takımı çeşitleri bulunuyor. Kişi sayınıza göre 2, 4 veya 6 kişilik takımlardan birini alabilirsiniz.

 

Katlanır modeller piknikçiler için idealdir. Aracınızın arkasına atarak, istediğiniz yere götürebilirsiniz. Piknikte kullandığınız masa ve sandalye takımlarını kampta, bahçede, plajda, balkonda kullanabilirsiniz.

 

Masa ve sandalye takımları kare, yuvarlak, oval, dikdörtgen şekillerinde oluyorlar. Cafe, düğün salonu, restaurant, çay bahçesi gibi açık alanı olan işletmeler için katlanır ve sabit modeller kullanılabiliyor. Katlanır setlerde sandalyeler entegre, sırtlı veya tabure şeklinde oluyor. Takımlarda renk skalası geniştir. Doğal ahşap görünümü dışında beyaz, gri, siyah, yeşil, kahverengi renk seçenekleri bulunuyor. işletmeler toplu sipariş verdiklerinde sandalye sırtlarına marka ve logo baskısı yaptırabiliyorlar.

 

Rattan Masa Sandalye Takımı

Rattan, tropikal bölgelerde yetişen ağaçların kullanılarak örgü biçiminde oturma gruplarının oluşturulmasıdır. Konfor ve estetik görünüm sergileseler de yağmur ve güneş gibi çevresel faktörlere karşı dayanıksız dırlar. Uzun ömürlü olmadıkları için açık alanlarda daha ziyade rattan görünümlü plastik masa sandalye takımı çeşitleri tercih ediliyor.

 

Rattan masa ve sandalye takımlarında 1 ikili, 2 tekli koltuk ve orta sehpa yer alıyor. Takımı oluşturan koltuk ve orta sehpa enjeksiyon rattan görünümlüdür. Rattan takımların bütün konfor ve estetiğini yansıtıyorlar. Çevresel şartlara karşı dayanıklı olduklarından, her türlü açık alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Bistro Masa Sandalye Seti 3 Parça

Bistro, Fransa'da sokak ve cadde üzerlerinde faaliyette bulunan küçük cafelere verilen addır. Cafe önlerine metal gövde,  ahşap sırtlık ve oturuma sahip iki sandalye ile aynı şekilde metal gövde ve ahşap yüzeye sahip bir masa atıyorlar.

 

Cafe önlerine kurulan ikili sandalye ve masa takımları ülkemizde bistro takım olarak ifade ediliyor. Katlanır modeller olduğu gibi sabit model çeşitleri de bulunuyor. Masalar kare veya yuvarlak şeklindedir. Takımlarda renk seçeneği bulunuyor.

 

2 sandalye bir masa ile 3 parça bistro set olarak satılan setlerde masanın ölçüleri 53,5x52,5x71h cm'dir. sandalyelerin ölçüleri 40x32x77h cm'dir. Setin ahşap kısımları çam ağacından, metal kısımları 1,5 mm metal profilden oluşuyor.

 

Ahşap Katlanır Masa Sandalye Takımı 4+1 Kare

Ahşabın doğal görünümünden vazgeçemeyenler için katlanır masa sandalye takimi 4+1 kare seçeneği bulunuyor. Ürün tamamen ahşaptan üretilmektedir. Gövde ve ayaklarda 1. sınıf kayın ağacı kullanılıyor. Masa yüzeyi mdf veya bağımsız tahta parçalardan oluşabiliyor.

 

Takım dört sandalyeden oluşuyor. Sandalyeler minderli, mindersiz, sırtlı, tabure olabiliyor. ihtiyacınıza göre sandalye seçimini yapabiliyorsunuz.

 

Masa ve sandalyeler katlanabilir olduğu için kamp, piknik, plaj, balık avı gibi istediğiniz etkinliğe götürebilirsiniz. Ürünlerin kullanımı pratiktir. Masa açık haldeyken 93x91x75 cm boyutundadır. Sandalye 39.5x39x83 cm ölçülerine sahiptir.

 

Tabureli setlerde ölçüler daha küçüktür. Tabureli sette masa 50x50x51, her bir tabure 32x32x40 cm ölçülerine sahiptir. Sandalyeli veya tabureli setlere ekstra sandalye veya tabure siparişi verebilirsiniz. Bu durumda üretici firmayla iletişime geçip, isteğinizi iletebilirsiniz.

 

Sandalyeli veya tabureli masa ve sandalye takımlarını balkon masa sandalye takımı olarak da kullanabilirsiniz. Terasınıza, balkonunuza yerleştirip, misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz.

 

Salon Masa Sandalye Takımı

Konutlarda, salonlarda kullanılan masa ve sandalye takımları yemek masası takımı olarak ifade ediliyor. Salonda kullanılan masa ve sandalye takımları zengin seçeneğe sahiptir. Her türlü tarz ve ihtiyaca yanıt veren modeller bulunuyor.

 

Takımlar genellikle 6 kişilik satılıyorlar. Kalabalık aileler için 8 ve 12 kişilik modeller de bulunuyor. 8 ve 12 kişilik modellerde açılır-kapanır çeşitleri alan tasarrufu sağlaması açısından öne çıkıyorlar. Masa ve sandalyeler  ahşap ağırlıklı olarak üretiliyorlar. Sandalye döşemeleri kumaş, deri olabiliyor.

 

Masalar oval, dikdörtgen şekillerinde olabiliyor. Farklı tarz isteyenler mermer desen masa sandalye takımı 6 kişilik

modelini tercih ediyorlar.

 

Her türlü ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz katlanır veya sabit masa ve sandalye takımları bulunuyor. Katlanır modelleri piknikte, kampta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Bu yazımızın faydalı olduğunu düşünüyorsanız paylaş butonuna basarak, çevrenizle paylaşabilirsiniz. Aklınıza takılan soru veya önerilerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.