Kitaplıklar

Kitaplık

 

Kitap tutkunları için kitap okuma zevkini maksimum boyuta taşıyan ve evlerde önemli bir ünite haline gelen kitaplıklar, her ihtiyaca göre dizayn edilebilmekte ve farklı modelleriyle evlere bütünsel bir hava katmakta.

 

 Özellikle duvara monte edilen raflı modellerin ve ofis tipi tasarımların dikkat çektiği kitaplık modelleri arasında istenilen kitap sayısını rahatlıkla barındırabilen birçok tasarım harikası mevcut. Evlerde çalışma sisteminin yaygınlaşmasıyla birlikte kitap, dergi, ajanda gibi tasarımları yanı başında taşımak yerine çalışma masasıyla bir arada dizayn edilmiş olan kitaplıklar hem yerden tasarruf etmenizi hem de iş yükünüzü azaltıyor. Bu tasarımların yanı sıra evinin bir kölesinde kitaplarına da yer vermek isteyenler için opsiyonlar oldukça fazlı. Modellerde zenginlik evlerde kitaplık için hangi seçeneği tercih edeceğiniz konusunda sizlere yardımcı oluyor.

 

 Metal Kitaplıklarla Modernize Tasarım

 

 Ev dekorasyonunda metal, beyaz ve gri gibi renklere ağırlık verenler için kitaplık seçiminde genellikle duvar rafı şeklinde dizayn edilmiş kitaplık modelleri tercih ediliyor. 4 ve 6 gibi kat seviyeleriyle karşımıza çıkan modellerde öncelik kitapları rahatlıkla taşıyabilen dayanıklı bir yapı ve şık bir görünüm. Sunta lam raf malzemesinden üretilen ve metal profile sahip olan bu şık ürünler ağır kitaplarda ve ansiklopedilerde dahi kolaylıkla kullanılabiliyor. Ürünün genişliğinin ve yüksekliğinin fazla olması çoklu kitap yerleşiminde de evlerinizde yer açılmasını olanaklı hale getiriyor.

 

 Kitaplıklı Çalışma Masaları İhtiyaçları Karşılıyor

 

 Ev ortamında çalışanlar için harika bir ürün seçeneği haline gelen kitaplıklı çalışma masaları, masanın yan kısmına monte edilmiş kitaplık eklentisi ile oldukça kullanışlı bir ürün. İş yaptığınız süre içerisinde düzeni ve aradığınız ürünleri bir arada görmeyi seviyorsanız size yeterli konsantrasyon alanı doğuran kitaplıklı masalar standart kitapların aksine çizginin biraz daha dışına çıkmak isteyenler için geliştirilmiş.

 

 Ofis Raflı Kitaplık Modelleri

 

 Ofislerde sıklıkla görmeye alışık olduğumuz ofis raflı kitaplık modellerinde sadelik ve şıklık ön planda tutuluyor. Geniş rafı ve kaliteli dokusu ile evlerinizde kullanım için iyi bir alternatif olacak modeller kolaylıkla temizlenebiliyor ve kitaplarınızı güvenle barındırabilmenizi sağlıyor. Demonte olarak gelen ürünün kurulumu ise oldukça pratik.